BTW: Catch Me, If You Can

Konečně jsem se dostala na normálně fungující wifi (po odjezdu z Lago di Garda se můj přístup k rychlému internetu značně omezil), tak vám můžu alespoň v rychlosti zrekapitulovat, jak vypadá moje dodržování cvičebního plánu.

Na dovolenou jsme vyrazili autem – a rozhodně ne malým – takže jsem se neupejpala a zabalila jsem si patery sportovní boty pro každou příležitost, věci na tenis, činky, karimatku a celou tašku sportovních věcí. Vzápětí jsem zjistila, že pokud v hotelu není k dispozici fitko – což teda tady zatím nebylo nikde – tak si s činkama můžu zaposilovat leda tak v autě, protože karimatku bych si mohla rozložit jedině uprostřed silnice před hotelem. Rozhodla jsem se proto vrátit se k základům.

IMG_3854

Naštěstí jsem zrovna v období, kdy mi moje záda dovolují běhat, takže si ráno stačí nazout tenisky a vyrazit.

V době své běžecké pauzy jsem na to trochu pozapomněla, takže pokud to vy sami nemáte zažité, prozradím vám jednu skutečnost: není nic, vůbec nic na světě, co vám vyčistí hlavu stejně spolehlivě a stejně suprově jako běh.

IMG_3897

Hlavně když se při něm můžete dívat na něco jiného než jsou čísla na displeji běžeckého pásu. A tady jsou ty pohledy docela dobrý, teda :).

IMG_3903

Zanechat Odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

WordPress.com Logo

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google+ photo

Komentujete pomocí vašeho Google+ účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

w

Připojování k %s