Zofie in Coffeeland

Ahoj, ahoj, ahoj!

Tak jsem se vrátila z Itálie zpátky do reality a doteď se ještě trochu vzpamatovávám z kofeinového (a gelatového) opojení, do kterého jsem se tam ponořila. Ti z vás, kdo mě někdy viděli pít kafe, určitě souhlasně budou kývat hlavou, když řeknu, že ho i za normálních okolností vypiju celkem dost. Pokaždé, když překročím italské hranice, tak se ale moje tolerance vůči kofeinu ještě o něco zvýší. To bude asi tím, že naše espresso se pije alespoň na čtyři loky, zatímco to jejich trvá jen dva doušky – a to jen když si ho chcete vážně dlouho vychutnávat, jinak je to prostě panák.

Každopádně jsem se nedržela zpátky, protože proč taky, že jo? Příjem kofeinu si můžu hlídat kdykoliv jindy. Schválně jsem si skoro všechny kafe vyfotila. Chybí tam shot, který jsem zakoupila při jednom ranním běhu a vypila dřív, než jsem se dostala k focení a dva až tři šálky u jedné hotelové snídaně, kdy jsem musela svůj mobil opustit v nabíječce na pokoji. I tak si ale myslím, že jsem nasbírala dost trofejí.

Uznejte:

Bystré oko si jistě všimne, že na některých fotkách je větší i menší šálek. To proto, že na snídaních jsem si objednávala americano i espresso. Ze zjevných důvodů, že jo.

Espresso je na chuť.

Americano na přežití.

Kromě pití kávy jsem ale v Itálii taky dost nakupovala a cestovala. Vlastně mi přijde, že jsem tam musela být minimálně měsíc – a až vám tady napíšu seznam míst, která jsem viděla, asi mi dáte za pravdu. Berte na vědomí, že první tři dny jsem si válela šunky u Lago di Garda.

A kde všude jsem se za ten týden ocitla?

Desenzano del Garda 

Sirmione 

Milano

Verona 

Bologna 

Florencie

Sienna

San Gimignano

San Marino 

Rimini

Padova 

Benátky 

Udine 

Bližší info a fotky přijdou v dalších článcích. Prozatím se vám jen svěřím, že návrat do práce je tentokrát nebývale těžký. Fakt. Vůbec nechápu, proč lidi chodí do práce. Jak to, že jsme se ještě všichni svorně nedomluvili, že si radši budeme užívat někde s kafíčkem u bazénu? Nebylo by nám všem daleko líp?

Asi začínám chápat koncept anarchismu.

Zanechat Odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

WordPress.com Logo

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google+ photo

Komentujete pomocí vašeho Google+ účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

w

Připojování k %s