BTW: Fake It Till You Make It… or Not

Je pátek, celý den to tu vypadalo přinejmenším jako těsně před apokalypsou a já od prvního ranního pohledu na budík netoužila po ničem jiném, než zavrtat se zpátky pod peřinu a spát. Nejdřív jsem sice vyrážela do práce plná odhodlání, že nebudu rušit dnešní plány, ale pak přišlo odpoledne a já měla pocit, že pokud budu muset ještě chvíli komunikovat s lidma, asi se mi rozskočí hlava.

Na tyhle pocity celkem dobře zabírá běh. 

Teď bych vám sem hrozně ráda napsala, jak jsem teda přišla domů z práce, nazula si běžecký boty a celou tu dnešní mizernou náladu jsem šla vyběhat do lesa. Jenže vy asi už tušíte, že by to byla celkem zbytečná lež, že jo. Dneska jsem nešla běhat, stejně jako jsem nešla běhat od chvíle, co jsem se vrátila z Itálie. Mě to totiž z nějakýho důvodu naprosto a dokonale přestalo bavit.

Asi to bude tím, že tady se při výběhu nemůžu kochat výhledem na toskánský vinice. Třeba je běh trochu jako kafe. To taky po návratu ze země kafomilů vždycky nějakou dobu nemůžu pít, protože prostě ani jedno nechutná tak dobře, jak by podle mých rozmazlených chuťových buněk mělo.

Ať už je důvod jakýkoliv, výsledek je stejný. Daleko víc mě baví hrát tenis, funkční tréninky s vlastní vahou, nebo klidně i rychlá chůze. Což by bylo všechno opravdu moc fajn, kdybych za měsíc neměla běžet závod, na kterým zas budu mít pocit, že vyplivnu plíce.

Vnitřní motivace je ošemetná věc. Nemáte nějaký zaručený recept, jak v sobě tu lásku k běhu zase nakopnout? Inspirativní citáty a super fotky z výběhů nezabírají. Pošlete odbornou pomoc.

2 thoughts on “BTW: Fake It Till You Make It… or Not

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

WordPress.com Logo

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google+ photo

Komentujete pomocí vašeho Google+ účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s